Pareri telefoane Xiaomi: Puteti lasa opinia voastra aici

Discutii generale despre subiecte diverse in limita decentei

Ai recomanda un dispozitiv Xiaomi?

DA
2
100%
NU
0
Niciun vot

Voturi totale: 2
dan
Administrator

Salut,

Sunt curios de o chestie. Cati din voi aveti/ati avut un telefon al companiei Xiaomi si ati fost multumit de acesta?
Puteti lasa opinia voastra in sectiunea de mai jos. Cu cat este mai detaliata opinia cu atat mai bine. :D
I'm here just because you broke something

Imagine
dan
Administrator

Prima mea achizitie din China a fost un telefon Xiaomi Mi 4. Am avut dispozitivul pentru o perioada de 2 ani si pot spune ca a fost una din cele mai bune experiente cu un telefon smart.
In trecut am trecut prin zeci de telefoane mobile pana ce am ajuns la acest dispozitiv, deci am avut ca o parere generala despre telefoane.
Era foarte cursiv, camera principala super performanta la vremea ei si o durata de viata a bateriei buna.
Per total nu am vazut nimic in neregula atunci cu telefonul.
I'm here just because you broke something

Imagine
opryka11

Salut!
Anul trecut m-am gandit să mă reorientez pe Xiaomi așa că am achiziționat un MI 8. Dacă sunt mulțumit? Păi după doua luni soția a renuntat la telefonul Asus Zenfone pentru redmi s2, anul acesta eu am mai luat de la ei si un Amazfit bip si am schimbat si tableta Samsung Galaxy Note 10.1 cu Xiaomi Mi pad 4 plus. Fiul meu si-a luat o trotinetă electrică (o nebunie). Nu pot să spun ca sunt tot ce am visat dar nici prebleme nu am avut cu ele.
Pentru banii plătiți am primit produse mai mult decât ok. Săptămână viitoare vine si trotineta mea.
Asta este parerea mea despre Xiaomi.
Scrie răspuns